online alışveriş
Century 60.0 BEDA - 50 Hz (3 Phase) - Westerbeke Century
Serisi Dizel Jeneratör
westerbekejenerator
Uzun Ömürlü, Düşük Devirde Mükemmel Performansa Sahip Century Serisi
Westerbeke Century Serisi 126 ve 173 Hp gücündeki iki modeli ile sınıfının en hafif ve en kompakt yapısına sahip marin motorlarıdır. Her iki model de hem ticari hem özel kullanım için size beklentilerinizden daha fazlasını sunar.
Sorunsuz ve Sessiz Çalışma
Century Serisi dört noktadan hata korumalı titreşimi sönümlemek için dizayn edilmiş takozlarla desteklenmiş montaj imkanlarıyla donatılmıştır. Ayrıca filtreli hava kanalları sayesinde hava girişi gürültüyü azaltırken gücü arttırır.
Motor
Centruy Serisi Jeneratörler, gücünü Turbo 4.3 ve 6.5 litre hacmindeki dizel motorlardan alır. Silindir bloğu ve silindir demir kaplamadır, krank ise yüksek karbon alaşımlı çelik aşırı güçte yüke dayanıklı olacak şekilde dizayn edilmiştir. Motorun ömrünü uzaltma amaçlı değişebilir krom kaplama, kuru silindir astarları sağlanmıştır. Kolay ulaşılabilir yağ drenaj hortumları rütin bakımların rahat gerçekleşmesini sağlar.
Alternatör
Standart olarak 50 amplik alternatör teknenizdeki gereksinimler için akü şarj gücü sağlar.
Güvenlik Elemanları
Tüm Century Serisi modelleri düşük ve yüksek basınçlı yakıt basıncına duyarlı ayrıca yüksek ve düşük sıcaklık derecesine göre yüksek güvenlik donanımı ile donatılmıştır.
Bakır-Nikel Eşanjör
Centrury Serisi Jeneratörleri daha etkili bir soğuma için direk olarak su ceketinin alt tarafına monte edilmiş standart bakır-nikel eşanjör ile donatılmıştır. Bu eşsiz Westerbeke dizaynı ve alüminyum kaplamalı borulama sistemi ile soğutma sistemindeki hortum bağlantılarını en aza indirgeyerek ek güvenirlik ve bakım kolaylığı sağlar.
Dayanıklı Anti Korozyon Etkili Boya
Westerbeke’in kullandığı boya, şimdi güçlendirilmiş etkisiyle daha dirençli ve dış etkenlere karşı yıllar süren bir dayanım sağlar. Kullanılan bütün boya ve cilalar Federal Temiz Hava ve Su Standartlarına uygundur.
BroşürIcon

GÜVEN MOTOR 2010 ©
Adres:Yakacık Cad.Kültür Sk.No:4 Kartal İstanbul | Tel: 0216 353 18 88 | Fax: 0216 374 28 32